Klub Malucha

Klub Malucha to miejsce w którym, dzieci w wieku 12-36 miesięcy przez pięć godzin dziennie pozostają bez obecności Rodziców.

Jesteśmy blisko Ciebie. Klub malucha zlokalizowany w dzielnicy Poznań Grunwald.

Rozłąka dla Dziecka i Rodzica bywa trudna. Dobrze przygotowaliśmy się do okresu adaptacyjnego. Specjalne dni na oswojenie się z nowymi warunkami i otoczeniem zapewnią przygotowanie do rozstań z Rodzicami.

W ramach spędzanego czasu realizujemy założenia programu TAAkA GłowA. Wiemy, że bardzo istotne jest indywidualne podejście; mamy małe grupy, w których możemy realizować podejście wychowawcze dopasowane do potrzeb rozwojowych Malucha. Nad rozwojem Dzieci w Klubie Malucha czuwają pedagodzy i psychologowie.

Dbamy o dobry kontakt z Rodzicami. Codziennie informujemy o tym, jak przebiegał dzień. Podsumowanie tygodnia w Klubie Malucha przesyłamy na skrzynkę e-mail. Zawsze jest możliwość rozmowy z psychologiem, jest to okazja do skonsultowania osiągnięć rozwojowych dziecka i wątpliwości wychowawczych.

BEZPŁATNA KONSULTACJA

Chcesz sprawdzić, czy nasze podejście, przytulne miejsce oraz program zaczaruje Cię możliwościami i wartościami, jakie wyznajemy?

Przyjdź z Dzieckiem na bezpłatną konsultację z Kierownikiem placówki. Dowiesz się, kim jesteśmy i jak pracujemy. Gdy zdecydujesz się na podpisanie umowy, wspólnie określimy, jakie są potrzeby rozwojowe Twojego Dziecka i cele edukacyjne.

Zarezerwuj termin

Metoda pracy z Dziećmi

_MG_1951popWierzymy, że zabawa i wsparcie przekładają się na budowanie pozytywnych relacji Dziecka z najbliższym otoczeniem już od najmłodszych lat, a rodzic powinien być nieodłączną częścią tego procesu. Opracowany przez nas program TAAkA GłowA dla Dzieci w wieku od 0 do 3 lat daje możliwość doświadczania świata poprzez stymulujące i dopasowane do potrzeb Malucha otoczenie. Obserwujemy jak Dziecko nawiązuje pierwsze przyjaźnie, rozwija swoje zmysły, ćwiczy umiejętność logicznego myślenia czy poznaje podstawy wiedzy ogólnej. Towarzysząc Maluchowi od początku jego podróży po otaczającym go świecie, wspieramy jego zainteresowania i rozbudzamy ciekawość.

CZYTAJ WIĘCEJ

Dodatkowe informacje

Dzień w Klubie Malucha

Zobacz jak wygląda przykładowy dzień w Klubie Malucha. Harmonogram dnia oraz dodatkowe atrakcje.

Czytaj więcej

Przykładowe jadłospisy

Wyżywienie wg zbilansowanej diety zapewnia firma cateringowa współpracująca z dietetykiem. Zobacz przykładowe jadłospisy.

Czytaj więcej

CENNIK KLUB MALUCHA

Cennik specjalny — przedszkole + klub

Okazja dla rodziców z dwójką Dzieci!

Dla rodziców z dwójką Dzieci mamy ofertę specjalną. Liczba miejsc jest ograniczona. Rodziców zainteresowanych skorzystaniem z tej opcji zapraszamy do kontaktu

» +48 695 122 966

_MG_2000popm