Żłobek

Żłobek Taaki Maluch to miejsce dla Dzieci w wieku od 21 tygodnia do 36 miesiąca życia.

Doskonale rozumiemy potrzeby Malucha, dlatego dobrze przygotowaliśmy się do okresu adaptacyjnego. Specjalne dni na oswojenie się z nowymi warunkami i otoczeniem zapewnią przygotowanie do rozstań z Rodzicami. W ramach spędzanego czasu realizujemy założenia programu TAAkA GłowA. Wiemy, że bardzo istotne jest indywidualne podejście i skupiamy się na zaspokajaniu potrzeb rozwojowych Malucha. Nad rozwojem Dzieci w żłobku czuwają wykwalifikowani opiekunowie, pedagodzy i psychologowie.

Prywatny żłobek zlokalizowany w dzielnicy Poznań Grunwald.

Dbamy o dobry kontakt z Rodzicami. Codziennie informujemy o tym, jak przebiegał dzień. Podsumowanie tygodnia w żłobku przesyłamy na skrzynkę e-mail. W razie potrzeby istnieje możliwość rozmowy z psychologiem lub pedagogiem, jest to okazja do skonsultowania osiągnięć rozwojowych dziecka i wątpliwości wychowawczych.

BEZPŁATNA KONSULTACJA

Chcesz sprawdzić, czy nasze podejście, przytulne miejsce oraz program zaczarują Cię możliwościami i wartościami, jakie wyznajemy?

Przyjdź z Dzieckiem na bezpłatną konsultację z Kierownikiem placówki. Dowiesz się, kim jesteśmy i jak pracujemy. Gdy zdecydujesz się na podpisanie umowy, wspólnie określimy, jakie są potrzeby rozwojowe Twojego Dziecka i cele edukacyjne.

Zarezerwuj termin

Metoda pracy z Dziećmi

_MG_1951popWierzymy, że zabawa i wsparcie przekładają się na budowanie pozytywnych relacji Dziecka z najbliższym otoczeniem już od najmłodszych lat, a rodzic powinien być nieodłączną częścią tego procesu. Opracowany przez nas program TAAkA GłowA dla Dzieci w wieku od 0 do 3 lat daje możliwość doświadczania świata poprzez stymulujące i dopasowane do potrzeb Malucha otoczenie. Obserwujemy jak Dziecko nawiązuje pierwsze przyjaźnie, rozwija swoje zmysły, ćwiczy umiejętność logicznego myślenia czy poznaje podstawy wiedzy ogólnej. Towarzysząc Maluchowi od początku jego podróży po otaczającym go świecie, wspieramy jego zainteresowania i rozbudzamy ciekawość.

CZYTAJ WIĘCEJ

Dzień w żłobku

Zobacz jak wygląda przykładowy dzień w żłobku TAAki Maluch. Harmonogram dnia oraz dodatkowe atrakcje.

Czytaj więcej

Przykładowe jadłospisy

Wyżywienie wg zbilansowanej diety zapewnia firma cateringowa współpracująca z dietetykiem. Zobacz przykładowe jadłospisy.

Czytaj więcej

CENNIK ŻŁOBKA

Cennik specjalny — przedszkole + żłobek

Okazja dla rodziców z dwójką Dzieci!

Dla rodziców z dwójką Dzieci mamy ofertę specjalną. Liczba miejsc jest ograniczona. Rodziców zainteresowanych skorzystaniem z tej opcji zapraszamy do kontaktu

» +48 695 122 966

_MG_2000popm

Współfinansowany ze środków Unii Europejskiej

ue

Informacje ogólne o projekcie UERekrutacja do projektu UEZapytania ofertowe